همایش فعالان صنعت حمل ونقل به میزبانی ایرانسل برگزار گردید

به گزارش وبلاگ آپلود، همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل و با موضوع معرفی سامانه مدیریت هوشمند ناوگان و ارائه راهکارهای یکپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل برگزار گردید.

همایش فعالان صنعت حمل ونقل به میزبانی ایرانسل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این همایش صبح امروز 17 تیرماه 1398 با حضور جمعی از مدیران ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مدیران ایرانسل با هدف ارائه سامانه مدیریت هوشمند ناوگان که توسط ایرانسل ارائه شده است برگزار گردید تا دست اندرکاران صنایع مرتبط فرصت بهتری برای آشنایی با راه کارهای ارائه شده پیدا نمایند.

سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، راهکاری پکپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل است که با اندازه گیری و گردآوری داده ها، اطلاعات مفیدی را برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار می دهد.

از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، کاهش هزینه سوخت خودروهاست. این سامانه با اطلاع از زمان سوخت گیری و ردیابی خودروها، انتخاب بهترین جهت ممکن و دریافت هشدار هنگام خرابیِ قطعات خودرو، مدیریت ناوگان را هوشمند و در نهایت هدفمندتر خواهد بود.

پیش از این نیز ایرانسل در دو شهر بندر انزلی و اهواز با حضور رئیس جمهور و استاندار اهواز در راستای هوشمندسازی این دو شهر بخش هایی از سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خود را ارائه نموده بود تا در صنایع مختلف قابل بهره برداری و استفاده باشد.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "همایش فعالان صنعت حمل ونقل به میزبانی ایرانسل برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش فعالان صنعت حمل ونقل به میزبانی ایرانسل برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید