مهدی طارمی: جای شکرش باقی است که در یکی از دو فیفادی بازی کردیم، امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: جای شکرش باقی است که تیم ملی ایران از دو فیفادی، در یک دیدار دوستانه به میدان رفت.

مهدی طارمی: جای شکرش باقی است که در یکی از دو فیفادی بازی کردیم، امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی طارمی پس از پیروزی 2 بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بولیوی، درخصوص اینکه چرا تیم ملی با تیم های بزرگتر بازی نمی نماید، گفت: از بازی مقابل تیم های بزرگ دنیا استقبال می کنیم. حداقل جای شکرش باقی است که از دو فیفا دی، در یک دیدار دوستانه به میدان می رویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه دیگر کشورهای آسیایی با تیم های بزرگ دنیا بازی می نمایند، توضیح داد: توانایی ما همین قدر است. باز هم خدا را شکر که از هر دو فیفادی، یک بازی دوستانه انجام می دهیم. دیدار مقابل بولیوی نیز خوب بود. بودجه کشورهای دیگر از ما خیلی بهتر است و می توانند در بازی های بهتری به میدان بروند. مثلاً ما تیم اول آسیا هستیم و تیم ها باید اول با ما بازی نمایند، با این حال دیدارهای تدارکاتی ما اصلاً خوب نیست.

طارمی درخصوص حضور بانوان در استادیوم آزادی گفت: حضور بانوان نیز نکته مثبتی بود و امیدوارم تداوم داشته باشد و بانوان بتوانند به استادیوم بیایند؛ البته ابتدا باید فرهنگ سازی گردد. امروز خوب بود و فرهنگ سازی شده بود، اما باید بیشتر گردد. این که بانوان به استادیوم بیایند، نکته خوبی است.

این بازیکن درباره ورود گزینشی بانوان به استادیوم آزادی گفت: ورود بانوان باید از یک جا شروع گردد. نمی گردد که از روز اول، همه را به استادیوم راه دهند. این بازی شروع خوبی برای ورود بانوان به استادیوم بود.

طارمی در پاسخ به این پرسش که آیا دیدارهای پرسپولیس را تماشا می نماید یا خیر، گفت: ما تمرین داریم و نمی توانم بازی های پرسپولیس را ببینم، با این حال نتایج پرسپولیس را پیگیری می کنم و امیدوارم این تیم به قهرمانی آسیا برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی طارمی: جای شکرش باقی است که در یکی از دو فیفادی بازی کردیم، امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی: جای شکرش باقی است که در یکی از دو فیفادی بازی کردیم، امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید