مسببان حذف زهرا نعمتی تعیین گردیده اند

سرپرست کاروان ایران تاکید می نماید مسببان حذف زهرا نعمتی معین گردیده اند و گزارش آن به وزارت ورزش و کمیته ارسال خواهد شد.

مسببان حذف زهرا نعمتی تعیین گردیده اند

به گزارش خبرنگاران ، ماجرای حذف عجیب زهرا نعمتی از بازی های آسیایی بی تردید بزرگترین ناکامی ورزش ایران در جاکارتا بوده که دلیلی به جز سومدیریت ندارد. اتفاقی که تمامی موفقیت های ورزش ایران را زیر سایه قرار داده و از همین رو نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران تاکید می نماید مسببان حذف زهرا نعمتی معین گردیده اند و گزارش آن به وزارت ورزش و کمیته ارسال خواهد شد.

او درخصوص عملکرد کاروان ایران تاکنون گفت: عملکرد ورزشکاران نسبتا خوب بوده است. بچه ها زحمت خودشان را کشیدند ولی با توجه به برخی از نتایج، می توانستیم رنگ مدال بهتری در برخی از رشته ها داشته باشیم.

وی تاکید نمود: ما ارزیابی خودمان را از عملکرد فدراسیون ها انجام خواهیم داد ولی ما در مقام اجرا نیستیم. برخی فدراسیون ها تعدادی مدال پیش بینی نموده بودند که ما این را با گزارش عملکرد هر فدراسیون به کمیته و وزارت انتقال می دهیم و آنها هر تصمیمی می توانند بگیرند.

سجادی گفت: برخی از رشته ها در جلساتی که قبلا با ما داشتند نتایج دیگری را پیش بینی نموده بودند ولی نتوانستند به آن چیزی که گفته بودند برسند و حتما باید به آنها رسیدگی گردد.

وی توضیح داد: دلیل عملکرد ضعیف برخی از رشته ها باید معین گردد تا در آینده در مورد آنها تصمیم درستی گرفته گردد. در بازی های آسیایی قهرمانان عنوان داری شرکت می نمایند و باید تیم ها و ورزشکاران با شرایط خوبی شرکت نمایند تا بتوانند مدال بگیرند.

سرپرست کاروان ایران اضافه کرد: سطح مسابقات آسیایی بالا است و بهتر از کیفی تر شرکت کنیم. ممکن است بعضی از تیم ها در مسابقات قاره ای مدال بگیرند ولی داستان بازی های آسیایی متفاوت است.

وی گفت: مسببان حذف زهرا نعمتی معلوم گردیده اند و در گزارش خود به کمیته المپیک و وزارت ورزش آن را اعلام خواهیم کرد. برخورد یا عدم برخورد با آنها از حوزه فعالیت من خارج است و باید وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در این مورد تصمیم بگیرند.

سجادی توضیح داد: ارزیابی های مختلفی از عملکرد تیم ها آماده گردیده که همه آنها به مراجع اصلی ارسال خواهد شد. حتما باید ارزشیابی در کار باشد و پیامد ارزشیابی باید اقدامات صورت بگیرد و باید دید هر فدراسیون چه عملکردی داشته است.

12

منبع: ایران ورزشی

به "مسببان حذف زهرا نعمتی تعیین گردیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مسببان حذف زهرا نعمتی تعیین گردیده اند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید