تصادف ؛ مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت

به گزارش وبلاگ آپلود، خبرنگاران آنلاین:رئیس نظام پزشکی کشور گفت: بیشترین عمر از دست رفته علی الخصوص در بین جوانان در تهران در اثر تروما یا تصادف است و امیدواریم با یاری و حمایت مدیریت شهری بتوانیم با اصلاح روش ها و برنامه ها از میزان این مرگ و میر بکاهیم.

تصادف ؛ مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت

به گزارش شهرنوشت، محمدرضا ظفرقندی در نشست افتتاح کلینیک فوق تخصصی انکولوژی و خون و امضای یادداشت تفاهم میان شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی، ضمن تبریک عید غدیر گفت: به عنوان نماینده جامعه پزشکی از حوزه سلامت شهرداری برای ایجاد این مرکز تشکر می کنم.

ظفرقندی در ادامه با اشاره به پویش سه شنبه های بدون خودرو، گفت: پویش دوچرخه سواری که توسط شهردار تهران انجام می گردد هم نمادین است و هم واقعی و می تواند به تغییر سبک زندگی و کم شدن بیماری در شهر بینجامد و امیدواریم که این حرکت به صورت مستمر و فراگیر ادامه پیدا کند.

او اضافه کرد: بیشترین عمر از دست رفته علی الخصوص در بین جوانان در تهران در اثر تروما یا تصادف است و امیدواریم با یاری و حمایت مدیریت شهری بتوانیم با اصلاح روش ها و برنامه ها از میزان این مرگ و میر بکاهیم.

ظفرقندی در سرانجام اظهار داشت: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و یاری شهرداری بتوانیم قدم مثبتی برای اصلاحات اساسی در حوزه سلامت در شهر تهران برداریم.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصادف ؛ مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف ؛ مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید