ارسال مرسولات پستی به پلدختر تا یک ماه رایگان اعلام شد

تهران-خبرنگاران- چند روز پس از جاری شدن سیل در استان لرستان و تعطیلی اداره پست پلدختر، این مرکز از امروز دوباره آغاز به کار کرد و به همین واسطه، شرکت ملی پست گفت که تا یک ماه آینده ارسال مرسولات پستی تا سقف 30 کیلوگرم به مقصد شهرستان پلدختر، رایگان انجام می شود.

ارسال مرسولات پستی به پلدختر تا یک ماه رایگان اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، با توجه به سیل اخیر و از بین رفتن خانه ها و وسایل زندگی مردم شهرهای سیل زده کشور، قطعا اداره پست در ارسال مرسولات به این شهرها و روستاها نقش عمده ای ایفا می کند.

با توجه به کاربرد اداره پست و این که صبح امروز، یکشنبه اداره پست شهرستان پلدختر، فعالیت خود را از سر گرفت، بهزاد اقبال خواه عضو هیات مدیره شرکت ملی پست در حساب توئیتری خود گفت: به منظور تسهیل در ارسال کمک های مردمی و رفاه حال مردم پلدختر ارسال مرسولات پستی تا سقف 30 کیلوگرم به مقصد پلدختر، توسط شرکت ملی پست تا یک ماه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

بارش شدید باران که از یکشنبه هفته گذشته (11 فروردین ماه) در لرستان آغاز شد، موجب بروز سیل و طغیان رودخانه ها در چهار شهرستان این استان از جمله پلدختر شده و به بسکمک زیرساختهای این مناطق آسیب وارد کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در سه روز پایانی هفته گذشته به نمایندگی از رئیس جمهوری و به منظور بازدید و رسیدگی به مسائل و مسائل آسیب دیدگان از سیل به لرستان سفر کرده بوده، گفت: با توجه به اینکه فیبرنوری قدیمی در منطقه از بین رفته است، فیبرنوری جدید جایگزین آن شده و نخستین سایت نسل چهار تلفن همراه نیز آغاز به کار کرده و بالن اینترنتی در پلدختر نصب و راه اندازی شده است.

با دستور آذری جهرمی همچنین خط تلفن جدید برای تماس های اضطراری مانند پلیس و نیروهای انتظامی، بیمارستان و اورژانس در پلدختر راه اندازی شده و ارائه خدمات ارتباطی رایگان سه اپراتور تلفن همراه نیز در مناطق سیل زده کشور از جمعه شب (16 فروردین) به مدت یک هفته تمدید شد.

علمی **9207** 1055

منبع: ایرنا

به "ارسال مرسولات پستی به پلدختر تا یک ماه رایگان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال مرسولات پستی به پلدختر تا یک ماه رایگان اعلام شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید