11 پروژه سرمایه گذاری خراسان شمالی به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ آپلود، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به هدف گذاری به منظور کاهش تصدی گری دولت در حوزه گردشگری، از واگذاری 11 پروژه سرمایه گذاری استان به بخش خصوصی اطلاع داد.

11 پروژه سرمایه گذاری خراسان شمالی به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ آپلود به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه مدیرکل میراث فرهنگی این استان، امروز چهارشنبه 2 آبان با تأکید بر گسترش حمایت های سازمان متبوع خود از سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در طرح های گردشگری، اظهار کرد: برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاری خصوصی و بهره برداری از پروژه های گردشگری استان در دستور کار قرار گرفته است.

یزدان پناه توضیح داد: به همین منظور با برنامه ریزی های انجام شده و برگزاری جلسات متعدد با فرمانداران، دهیاران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان ها و در راستای اجرایی کردن ماده 27 قانون الحاق (بعضی از مواد به قانون تنظیم بخش از مقررات مالی دولت جهت استفاده از ظرفیت های بخش غیردولتی و واگذاری پروژه های طرح تملک دارایی سرمایه ای) اولین فراخوان شناسایی سرمایه گذار برای پروژه ها و طرح های تملک دارایی سرمایه از سوی این اداره کل منتشر شد.

او گفت: پروژه های متعدد مربوط به زیرساخت های گردشگری استان ازجمله مجتمع های خدماتی و بهداشتی در مناطق و روستاهای هدف گردشگری در این مرحله به بخش خصوصی واگذار تا با تکمیل و توسعه این تأسیسات مورد بهره برداری قرار گیرند.

او بیان کرد: گردشگری به رغم احتیاج به سرمایه گذاری اندک ارزآور بوده، بخش های گوناگون مالی را به حرکت درمی آورد و درآمد کسب وکارهای کوچک را افزایش می دهد و بهترین راه برای رونق اقتصاد مردمی و کاهش وابستگی به اقتصاد نفتی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با تأکید بر اینکه در این اداره کل به معنای واقع کلمه برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن می کنیم، توضیح داد: یاری به سرمایه گذاران، یاری به رشد و توسعه استان است و ما نیز اولویت و کوشش های خود را در این زمینه قرار داده ایم.

منبع: میراث آریا

به "11 پروژه سرمایه گذاری خراسان شمالی به بخش خصوصی واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 پروژه سرمایه گذاری خراسان شمالی به بخش خصوصی واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید