گلزار: آنها که می خواهند ما را از چشم مردم بیندازند در اشتباهند

محمدرضا گلزار به ویدیوی پخش شده از دستکاری در سوال و جواب های مسابقه برنده باش واکنش نشان داد.

گلزار: آنها که می خواهند ما را از چشم مردم بیندازند در اشتباهند

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا گلزار در واکنش به حواشی اخیر مسابقه برنده باش با انتشار ویدئویی، گفت: سوال مسابقه این بود که دروازه بان چند ثانیه می تواند توپ را در دست خود نگه دارد؟ اشتباهی از مسابقه برنده باش رخ داد و بچه ها در طراحی گزینه های یک سوال، فوتسال را به جای فوتبال گوگل کردند که اشتباه بود و چهار ثانیه گذاشته شده بود. سپس بعضی به شکل پلیسی شش ثانیه را به چهار ثانیه تبدیل کردند.

او ادامه داد: من پنجاه و سه برنامه به همه شرکت نماینده ها یاری کردم. همچنین ما با مسابقه برنده باش کوشش کردیم بار علمی جامعه را بالا ببریم. در یک مسابقه برای یک نفر یک اشتباه پیش آمده که ما قبول کردیم. این مساله دزدی یا کلاهبرداری است؟ برای برگزاری یک آزمون سالیانه برنامه ریزی می نمایند و در سوالات امتحانات عمومی ایراد وجود دارد و می خواهید بگویید این کارها عامدانه و برنامه ریزی شده نیست؟

گلزار در خاتمه گفت: اگر کسانی می خواهند ما را از چشم مردم بیندازند کاملاً در اشتباهند چون من از بطن مردمم من جانم را می دهم و پای مردم ایستادم. راهش این نبود و مردم ما که سالیان سال از ما حمایت کردند، دستشان را می بوسم. این راهش نبود. تمام کوشش ما این بود که مردم راضی باشند و بابت این اتفاق از مردم عذرخواهی می کنیم. این مسابقه سالیان سال مهمان منازل شما خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گلزار: آنها که می خواهند ما را از چشم مردم بیندازند در اشتباهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلزار: آنها که می خواهند ما را از چشم مردم بیندازند در اشتباهند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید