کالدرون: 2 اشتباه داشتیم، 2 گل خوردیم، از باشگاه 2 بازیکن را خواسته ام

به گزارش وبلاگ آپلود، کالدرون می گوید به خاطر اشتباهات خط دفاعی تیمش مقابل سایپا شکست خوردند.

کالدرون: 2 اشتباه داشتیم، 2 گل خوردیم، از باشگاه 2 بازیکن را خواسته ام

به گزارش وبلاگ آپلود، گابریل کالدرون بعد از شکست تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: دو اشتباه در خط دفاعی داشتیم و دو گل دریافت کردیم. به طور کلی سعی کردم از بازیکنان جوان بهره ببرم. این نقشه را در ادامه راهم انجام خواهم داد. این بازی برای ما مهم بود چرا که در ترکیه بازی محبت آمیز نداشتیم و باید از این بازی ها استفاده کنیم. در این مسابقات است که می توانم بازیکنانم را بشناسم.

سرمربی پرسپولیس درباره اختلافات موجود میان او و محسن خلیلی در اردوی ترکیه و ناراحتی از انجام نشدن بازی تدارکاتی گفت: من هیچ مسئله ای با خلیلی نداشتم. واقعیت این است که ما نتوانستیم آن طور که باید بازی کنیم. اما این موضوع تمام شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا دو، سه بازیکن فرانسوی و آرژانتینی مد نظر او هستند، اظهار کرد: دو گزینه در این زمینه داریم که آفریقایی و برزیلی هستند و من این دو بازیکن را درخواست کردم.

کالدرون درباره کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح گفت: جدایی این دو بازیکن تصمیم خودم بود. به هر جهت قوانینی وجود دارد که دست و پای ما را می بندد و محدودیت هایی برای جذب بازیکن داریم. از طرفی دیگر مدافع تیم ملی و امیری به ما ملحق شدند و برای جذب سایر بازیکنان باید جا باز می کردیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که کدام بازیکن از لیست این تیم خارج خواهد شد، گفت: من ابتدا باید با بازیکن مورد نظر صحبت کنم. از طرفی هنوز مهاجم جدید به تیم ملی اضافه نشده است.

وی درباره رضایت از بازیکنان تیمش در این دیدار تاکید نمود: امروز تیم اصلی را به میدان نفرستادم اما باید تمام بازیکنان تیم را آنالیز کنم. پرسپولیس تیم قهرمان لیگ برتر است و ما سعی می کنیم این راستا را ادامه دهیم و همواره ببریم.

کالدرون در واکنش به این سوال که آیا بعد از این بازی تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد نمود، اظهار کرد: روز آدینه تیم اصلی ما بازی خواهد نمود. اجازه دهید تیم خودم را آنالیز کنم. شما هم به شناخت خوبی می رسید. بعضی از بازیکنان در سطح ما هستند اما بعضی این طور نیستند.

سرمربی پرسپولیس درباره این که او دنبال جذب مهاجم است اما علیپور و بیرانوند به دنبال جدایی هستند، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم.

او درباره اینکه با جدایی بیرانوند موافقت می نماید یا نه، تاکید نمود: بیرانودن بهترین دروازه بان آسیاست. طبیعی است که او را بخواهم. این سوال را از خود او بپرسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کالدرون: 2 اشتباه داشتیم، 2 گل خوردیم، از باشگاه 2 بازیکن را خواسته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: 2 اشتباه داشتیم، 2 گل خوردیم، از باشگاه 2 بازیکن را خواسته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید