میلاد محمدی: همه انتظار داشتند ایران قهرمان جام ملت ها گردد، سرعت من لطف خدادادی است

میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی به تشریح ناکامی در جام ملت های آسیا 2019 پرداخت.

میلاد محمدی: همه انتظار داشتند ایران قهرمان جام ملت ها گردد، سرعت من لطف خدادادی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی تیم احمد گروژنی روسیه، میلاد محمدی گفت: زمانی که به تیم احمد گروژنی پیوستم شرایط سختی برای من از نظر هماهنگی وجود داشت. ارتباط با سایر اعضای تیم به وسیله کاپیتان و بازیکنانی دیگری صورت گرفت.

وی درباره حضورش در جام دنیای 2018 روسیه نیز گفت: جام دنیای یک رویداد بزرگ است و تمامی بازیکنان می خواهند در آن بازی نمایند. در جام دنیای تمام ستارگان فوتبال حضور دارند. در گروه ایران نیز تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش حضور داشتند که ما در رده سوم جدول جای گرفتیم. این برای من یک تجربه عالی بود. شاید جام دنیای 2018 روسیه بهترین زمانم در دوران فوتبال حرفه ای بود و همواره آن را به خاطر خواهم داشت. اتمسفر این رقابت ها، طرفداران فوتبال و استادیوم ها عالی بودند. می دانم که طرفدارانی هم برای حمایت از من به روسیه آمده بودند که از آنها قدردانی می کنم. ما پس از بازگشت به ایران مورد استقبال طرفداران زیادی قرار گرفتیم. مردم در ایران عاشق فوتبال هستند و اینجا نیز ما را حمایت می کردند.

ملی پوش ایرانی تیم احمد گروژنی درباره سرعت خود در بازی نیز گفت: این لطف خدادادی است و در تمرین های روی پیشرفت آن بیشتر کار می کنم. همواره بهترین تلاشم را می کنم. در طول بازی نیز بسیار متمرکز هستم.

میلاد محمدی درباره آینده فوتبالش اعلام نمود: می خواهم در قدرتمندترین و بهترین لیگ دنیا بازی کنم. همه چیز در دست بالاترین است و فقط منتظر زمان می مانم. تابستان همه چیز معین می گردد. شاید در روسیه بمانم یا به جای دیگری انتقال خواهم یافت.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران سپس با اشاره به جام ملت های آسیا 2019 گفت: همه انتظار داشتند که ما قهرمان شویم اما در بازی با ژاپن تمرکز خود را از دست دادیم و به سمت داور حمله ور شدیم تا یک صحنه را به چالش بکشیم. ژاپنی ها هم از این فرصت استفاده کردند و با بازگرداندن سریع توپ به بازی توانستند به گل برسند. پس از این گل آغاز به حمله های زیادی کردیم اما 2 گل دیگر نیز خوردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میلاد محمدی: همه انتظار داشتند ایران قهرمان جام ملت ها گردد، سرعت من لطف خدادادی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد محمدی: همه انتظار داشتند ایران قهرمان جام ملت ها گردد، سرعت من لطف خدادادی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید