رای کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس- سپاهان اعلام شد ، یک بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم شد

به گزارش وبلاگ آپلود، کمیته انضباطی فداسیون فوتبال آرای خود را درباره دیدار تیم های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان صادر کرد.

رای کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس- سپاهان اعلام شد ، یک بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم شد

اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز(شنبه) گرد هم آمده و آرای خود درباره اتفاقات شب گذشته دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان را به این توضیح اعلام کردند.

با اعلام کمیته انضباطی یزدانی به دلیل تخلفات حادث شده(تحریک به خشونت) به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای نهایی از همراهی تیم خود در تمامی مسابقات تا اطلاع ثانونی معلق و محروم شد.

وی جهت ادای پاره ای از توضیحات روز شنبه مورخ 14 اردیبهشت 98 باید در کمیته انضباطی حاضر گردد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم رعایت شرایط میزبانی و فروش بیش از حد ظرفیت بلیت این دیدار، باید ظرف 48 ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را به کمیته انضباطی ارائه کند.

امیر قلعه نوعی، سرمربی تیم سپاهان نیز به دلیل عدم حضور در نشست های متعدد خبری و تکسیرا - مربی تیم سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی، چنانچه دفاعیاتی در این باره دارند، می توانند حداکثر ظرف 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی اعلام نمایند.

همچنین مهدی کیانی، بازیکن تیم سپاهان به دلیل تخلف و نشر اکاذیب به وسیله انجام مصاحبه، ابلاغ شده است که چنانچه دفاعیاتی دارد تا 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی ارسال کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "رای کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس- سپاهان اعلام شد ، یک بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس- سپاهان اعلام شد ، یک بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید