لوسیانو پریرا: شکست دادن استقلال از گل زدن من مهم تر است، کار هیچ تیمی در اهواز آسان نیست

لوسیانو پریرا، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که استقلال در مصاف با این تیم کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

لوسیانو پریرا: شکست دادن استقلال از گل زدن من مهم تر است، کار هیچ تیمی در اهواز آسان نیست

لوسیانو پریرا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به شرایط تیمش در آستانه بازی با استقلال گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد. قبل از بازی با نساجی از چهار مسابقه 10 امتیاز گرفتیم و در بازی با نساجی هم می توانستیم امتیاز بگیریم، اما شکست خوردیم. البته دیگر آن باخت را فراموش کردیم و مهم این است که به فکر جبران باشیم و در بازی با استقلال به پیروزی برسیم. در این چند روز هم تمرینات خوبی را انجام دادیم و امیدوارم در بازی با استقلال اتفاقات به سود تیم ما رقم بخورد.

وی با طرح این مدعا که استقلال فردا و در مصاف با فولاد خوزستان روز سختی خواهد داشت، توضیح داد: استقلال تیم خوبی است و در هفته های اخیر هم نتایج خوبی گرفته. آنها هم مثل دیگر تیم های بالای جدول دنبال قهرمانی هستند و به برد در این بازی فکر می نمایند، ولی از قلم نیاندازید که این بازی در اهواز برگزار می گردد. کار هیچ تیمی در اهواز آسان نیست و ما دوست داریم از شرایط میزبانی به بهترین شکل استفاده کنیم. با توجه به باخت قبلی فردا به چیزی جز برد فکر نمی کنیم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص احتمال گلزنی اش مقابل استقلال گفت: در هر بازی دوست دارم تأثیر مثبت خودم را نشان دهم و اجرای خواسته های کادر فنی برایم مهم است. کوشش همه ما این است که فولاد نتیجه بگیرد به همین دلیل موفقیت تیمی برایم در اولویت قرار گرفته است. شکست دادن استقلال از گل زدن من مهم تر است و امیدوارم که سه امتیاز را بگیریم. من هم کوشش می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوسیانو پریرا: شکست دادن استقلال از گل زدن من مهم تر است، کار هیچ تیمی در اهواز آسان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوسیانو پریرا: شکست دادن استقلال از گل زدن من مهم تر است، کار هیچ تیمی در اهواز آسان نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید