فاش شدن جزئیات قرارداد اِزار با رئال مادرید

یک نشریه انگلیسی فاش کرد ستاره بلژیکی چلسی با پیوستن به رئال مادرید دستمزد قابل توجهی دریافت خواهد نمود.

فاش شدن جزئیات قرارداد اِزار با رئال مادرید

به گزارش خبرنگاران، ادن اِزار که بارها از علاقه اش برای بازی برای رئال مادرید سخن گفته و زین الدین زیدان نیز او را پیش از این مورد تحسین قرار داده بود، پیوستنش به جمع سفیدپوشان مادریدی در تابستان پیش رو قطعی به نظر می رسد. اِزار که تا انتها ماه ژوئن 2020 با باشگاه چلسی قرارداد دارد، تا کنون سه پیشنهاد این باشگاه انگلیسی برای تمدید قرارداد را رد نموده است.

نشریه انگلیسی سان در این ارتباط گزارش داد؛ انتظار می رود این هافبک بلژیکی اولین خرید تابستانی رئال مادرید باشد و او در ازای بیش از 115 میلیون یورو راهی سانتیاگوبرنابئو گردد. بر اساس این گزارش ازار 28 ساله هر فصل دستمزدی معادل 23 میلیون یورو خواهد داشت و در صورت موفقیت در این باشگاه پاداشی در حدود 17 میلیون یورو نیز برای او در نظر گرفته خواهد شد. همچنین بند فسخ 290 میلیون یورویی نیز در قرارداد وی گنجانده خواهد شد.

ازار تا کنون در 346 بازی برای این تیم به میدان رفته و 108 گل نیز به ثمر رسانده است. او همچنین از سال 2012 تا کنون دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا را با آبی پوشان لندنی تجربه نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاش شدن جزئیات قرارداد اِزار با رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاش شدن جزئیات قرارداد اِزار با رئال مادرید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید