سولسشر: هنوز بهترین گزینه برای یونایتد هستم

تهران- خبرنگاران- اوله گانر سولسشر سرمربی تیم منچستریونایتد با وجود اُفت نگران کننده شیاطین سرخ و به خطر افتادن امیدهای آنان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، مصرانه معتقد است که همچنان وی گزینه مناسب راهنمایی این تیم است.

سولسشر: هنوز بهترین گزینه برای یونایتد هستم

به گزارش خبرنگاران، شبکه تلویزیونی ای اس پی ان روز سه شنبه نوشت: یونایتدها در ادامه روند ناکامی های اخیر خود که 6 شکست از هشت بازی اخیر را برای آنها بر جای گذاشته و باخت تحقیر آمیز 4 بر صفر مقابل اورتون را نیز شامل می گردد، فردا (چهارشنبه) در اولدترافورد باید از منچسترسیتی میزبانی نمایند.

روند ناکامی های یونایتد پرسشی را در مورد صلاحیت سولسشر برای نشستن روی نیمکت شیاطین سرخ مطرح نموده و این شائبه را به وجود آورده است که مائوریتسیو پوچتینو که تاتنهام را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسانده، گزینه به مراتب بهتری برای راهنمایی یونایتد بوده است.

این در حالی است که مرد نروژی در نشست خبری پیش از بازی مقابل سیتی گفت: باید بگویم پاسخم مثبت است؛ بله من گزینه مناسب هستم اما گفتن این موضوع بر عهده من نیست.

وی ادامه داد: به تیمم و خودم اعتماد دارم و آماده ام این چالش را بپذیرم؛ می دانم این چالش بزرگی است و دلیل بودن من در اینجا هم همین است؛ پیش تر هم گفته ام قصد دارم از ثانیه به ثانیه بودنم در اولدترافورد لذت ببرم؛ باختن را دوست ندارم اما این چالشی است که تمام سرمربی هایی که روی نیمکت این باشگاه نشسته اند، با آن دست و پنجه نرم نموده اند.

سولسشر تاکید نمود: زمانی که نتایج بدی می گیرید باید به اندازه ای اعتماد به نفس داشته باشید که بگویید این راهی است که در پیش گرفته ایم و از پیش برای آن برنامه ریزی نموده ام؛ تمام بازیکنانم را دوست دارم اما باید تصمیماتی بگیرم و تیم را مدیریت کنم و آنچه به صلاح باشگاه است را انجام دهم.

با وجود افت محسوس یونایتد، این تیم با توجه به امتیاز از دست دادن تیم های تاتنهام، آرسنال و چلسی در آخرین بازی خود، همچنان برای قرار دریافت در جمع چهار تیم نخست امید دارد.

سولسشر در رابطه با بازی مقابل منچسترسیتی تاکید نمود: بازی مقابل سیتی ایده آل ترین بازی برای ما است؛ هیچ جایی برای مخفی شدن وجود ندارد و طرفداران هم در صورتی که کوشش شما را ببینند، حمایت خواهند کرد؛ در یونایتد همواره بعد از یکی 2 باخت، بحران به وجود می آید؛ سه بازی اخیر خودمان را واگذار نموده ایم و اگرچه تعداد باخت ها برای تیمی همچون یونایتد زیاد است اما فوتبال همین است.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "سولسشر: هنوز بهترین گزینه برای یونایتد هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشر: هنوز بهترین گزینه برای یونایتد هستم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید