رونی: فان خال بهترین سرمربی بوده که من تابه حال داشتم

به گزارش وبلاگ آپلود، کاپیتان پیشین منچستریونایتد از فان خال به عنوان بهترین سرمربی نام برد که با او کار نموده است.

رونی: فان خال بهترین سرمربی بوده که من تابه حال داشتم

به گزارش وبلاگ آپلود و به نقل از تایمز، وین رونی بعد از سال ها حضور در منچستریونایتد، راهی اورتون شد و یک فصل در این تیم زیر نظر رونالد کومان کار کرد و در ادامه به لیگ آمریکا رفت تا برای دی سی یونایتد بازی کند.

وین رونی درباره کار با مربیان مختلف در دوران بازی خود گفت: فان خال با اختلاف بهترین مربی بوده که من تا به حال داشتم. 100 درصد تاکتیک ها و نحوه آماده سازی برای بازی ها و توجه به جزئیات او بی نظیر بود. من هیچ وقت چنین چیزی را مثل او ندیدم. نحوه مربیگری او قطعاً برای خیلی از بازیکنان منچستریونایتد آسان نبود چون او خیلی ساده انتظارات زیادی از بازیکنان داشت. او البته می دانست که این متد سختگیرانه او برای بازیکنان سخت است و من هم با او درباره این مسئله صحبت کردم. حیف شد که دوران حضور او در یونایتد آن طور تمام شد. من خیلی چیزها از او یاد گرفتم و اگر روزی مربی شوم از چیزهایی که از فان خال یاد گرفتم استفاده می کنم و به سود من نیز خواهد بود.

رونی اضافه نمود: در اورتون نیز زیر نظر رونالد کومان کار کردم. او نیز به مانند فان خال مربی بزرگی بود و هر دو این مربی ها خصوصیت خوبی که داشتند این بود با صداقت با شما حرف می زدند و برخورد می کردند.

به گزارش وبلاگ آپلود، وین رونی در حالی از این دو مربی هلندی یاد کرد که در یونایتد با آلکس فرگوسن و ژوزه مورینیو نیز کار نموده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رونی: فان خال بهترین سرمربی بوده که من تابه حال داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونی: فان خال بهترین سرمربی بوده که من تابه حال داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید