روزهای سخت گرو در استقلال و دوراهی که پیش روی اوست

الحاجی گرو، مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال استقلال روزهای سختی را در این تیم می گذراند.

روزهای سخت گرو در استقلال و دوراهی که پیش روی اوست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، زمانی که الحاجی گروی نیجریه ای به تیم فوتبال استقلال پیوست، آبی پوشان دو روز بعد، در هفته سوم لیگ برتر و در استادیوم آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز رفتند. در روزی که 70 هزار نفر در استادیوم حضور داشتند، استقلال در یک بازی یک طرفه 3 بر صفر حریف خود را شکست داد. گرو با وجود اینکه هیچ آشنایی با بازیکنان و شرایط محیطی فوتبال ایران نداشت، با اصرار خودش در نیمه دوم وارد زمین شد. او که پیش از ورود به زمین، از سوی طرفداران مورد استقبال قرار گرفته بود، بازی بدی انجام نداد.

پس از آن بازی، تیره روزی های مهاجم 25 ساله استقلال شروع شد. طرفداران استقلال او را با مامه تیام مهاجم سنگالی مقایسه می کردند، اما گرو حتی نتوانست در حد و اندازه یک بازیکن متوسط ظاهر گردد. او احتیاج به زمان داشت تا با تیم و محیط جدیدی که وارد شده، هماهنگ گردد. این مهاجم نیجریه ای ظاهراً نمی دانست که فوتبال ایران به مانند سوئد، جایی که قبلاً در آن بازی می کرد، نیست. اینجا، طرفداران فوتبال دور از منطق، از مهاجم شان گل یا پاس گل می خواهند. عملکرد مهاجم نیجریه تا حدی پیش رفت که برخی از منتقدان او را به یک کشتی گیر تشبیه کردند تا فوتبالیست!

فارغ از این موضوعات، گرو در تمرینات استقلال هم شرایط خوبی ندارد. او که متوجه انتقادهای تند در شبکه های اجتماعی شده است، خیلی سخت توانسته با بازیکنان هم ارتباط بگیرد. اگر چه، او گفته قصد دارد تمریناتش را بیشتر کند و تصمیمی برای جدایی ندارد، اما مدیران استقلال چندی پیش تلویحاً اعلام کردند که تا نیم فصل منتظر او خواهند ماند. گرو روزهای سختی را پشت سر می گذارد و شاید به گفته بیژن طاهری با زدن یک گل از زیر این فشارها خارج گردد، اما فعلاً نه خبری از گل هست و نه کاهش فشار. در حال حاضر دو راه پیش روی گرو مانده است، اینکه بماند و بجنگد یا اینکه با فوتبال ایران خداحافظی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزهای سخت گرو در استقلال و دوراهی که پیش روی اوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای سخت گرو در استقلال و دوراهی که پیش روی اوست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید