خطر جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در البرز وجود دارد

کرج - خبرنگاران - مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، نسبت به جاری شدن سیلاب ، آبگرفتگی معابر و بسته شدن برخی راه های استان هشدار داد.

خطر جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در البرز وجود دارد

منصور رحمانیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: بررسی آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از فعالیت متناوب سامانه بارشی تا اوایل وقت پس فردا چهارشنبه در استان البرز است.

وی ادامه داد: پیامد این وضعیت، بعضی ساعات به ویژه عصر و شب و اوایل وقت رگبار و رعد و برق ، وزش باد و در ارتفاعات طالقان و جاده کرج - چالوس بارش ها به صورت رگبار باران و برف متناوب به همراه رعد و برق خواهد بود.

رحمانیان، وضعیت هوای امروز استان را، ابری و مه آلود، بعضی ساعات رگبار باران، ارتفاعات برف و رعد و برق خاطرنشان کرد.

این مسئول دمای کمینه و بیشینه هوای امروز البرز را بین پنج تا 13 درجه بالای صفر، سرعت وزش باد 20 کیلومتر درساعت ذکر کرد و اضافه نمود: آسمان فردا سه شنبه البرز، ابری، بارش باران و ارتفاعات مخلوط برف و باران و رعد و برق خواهد بود.

رحمانیان گفت: دمای کمینه و بیشینه هوای البرز طی این مدت بین چهار تا 12 درجه بالای صفر و سرعت وزش باد نیز 20 کیلومتر در ساعت است.

وی بیان داشت : وضعیت هوای پس فردای البرز، ابری، پاره ای نقاط بارش باران و در ارتفاعات بارش باران و برف و رعد وبرق، از ظهر کاهش ناپایداری و وزش باد گاهی شدید پیش بینی می شود.

وضعیت کیفی هوای امروز و 2 روز آینده استان البرز سالم است.

7410/ 6155

منبع: ایرنا

به "خطر جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در البرز وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در البرز وجود دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید