تقوی: حضور توشاک کافی بود تا به تراکتورسازی بیایم، کار کردن با ستاره ها سخت نیست

به گزارش وبلاگ آپلود، مربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بودن سرمربی ولزی تراکتورسازی کافی بود تا به پیشنهاد او پاسخ مثبت بدهم.

تقوی: حضور توشاک کافی بود تا به تراکتورسازی بیایم، کار کردن با ستاره ها سخت نیست

محمد تقوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آپلود، درباره حضورش در کادر فنی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بودن جان توشاک در تراکتورسازی کافی بود تا به این تیم بیایم. مسئولان باشگاه با من تماس دریافتد و گفتند که این موقعیت برای من پیش آمده است. همه متفق القول بر این باور بودند که نباید این موقعیت را از دست بدهم. با اینکه فکر نمی کردم به این زودی به فوتبال ایران برگردم، برگشتم و در خدمت تراکتورسازی هستم.

وی در مورد اینکه آیا توشاک شناختی از او داشته یا نه، توضیح داد: توشاک همه چیز را منوط به صحبت با من نموده بود. مدارک مربیگری ام را فرستادم و با تصمیم او به تراکتورسازی آمدم. توشاک مربی ای می خواست که بتواند ارتباط برقرار کند و در این زمینه، چند نفر از جمله من، بین گزینه ها قرار داشتیم. توشاک از طریق دوستانش با من تماس گرفت و گفتند مایل هستید با ما کار کنید؛ من هم گفتم چرا که نه.

مربی تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه آیا این تیم می تواند نتیجه بگیرد، گفت: این تیم باید نتیجه بگیرد و در واقع محکوم به دریافت نتیجه است، اما زمان می برد که این اتفاق بیفتد. من دو ساعت با توشاک صحبت کردم. او به خوبی از مسعود شجاعی آشنایی پیدا نموده، اما زمان می برد تا با احسان حاج صفی آشنا گردد. برداشت شخصی ام این است که توشاک می تواند این کار را بکند.

تقوی در واکنش به این سؤال که آیا کار کردن با ستاره ها برای او سخت نیست، به وبلاگ آپلود گفت: ستاره ها در درجه اول بازیکن هستند و کار کردن با آنها هیچ سختی ندارد. صندلی مربی و بازیکن معین است. مطمئن هستم بازیکنان این موضوع را درک می نمایند و هر کسی هم وظیفه اش را انجام می دهد.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص اینکه حضور ستاره ها در یک تیم در برخی اوقات خاتمه خوشی نداشته است، گفت: باید به جای اینکه تیم بخرید، تیم بسازید. این کار هم احتیاج به زمان دارد. توشاک توانایی ساختن تراکتورسازی را دارد. نباید فراموش کنید بازیکنانی که ستاره هستند، بازیکنان باتجربه ای بوده و تفکر حرفه ای آنها به ما یاری می نماید. چند دقیقه با استوکس صحبت کردم و متوجه شدم او برای فوتبال بازی کردن آمده است. با اشکان دژاگه از قبل آشنایی داشتم، اما مسعود شجاعی و احسان حاج صفی را ندیده ام. اینها برای خودشان آبرو و کارنامه ای دارند و نمی خواهند خودشان را زیر سؤال ببرند، بنابراین با یک هدفی به تراکتورسازی آمده اند.

وی در رابطه با انتظار تماشاگران تراکتورسازی از این تیم مطرح نمود: هر تیمی که تماشاگر دارد، مهم ترین موضوع برای آن تیم، دریافت نتیجه است. با برد است که می توانید تماشاگر را راضی نگه دارید. همه سعی می کنیم تماشاگران را راضی نگه داریم.

نتهای پیغام،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تقوی: حضور توشاک کافی بود تا به تراکتورسازی بیایم، کار کردن با ستاره ها سخت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: حضور توشاک کافی بود تا به تراکتورسازی بیایم، کار کردن با ستاره ها سخت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید