برگزاری جشنواره کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی در آبان ماه

به گزارش وبلاگ آپلود، به دلیل تقارن تقویم جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی با عزاداری های دهه اول محرم، این رویداد حوزه تجسمی آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.

برگزاری جشنواره کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی در آبان ماه

به گزارش وبلاگ آپلود و به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، وحید نمازی - رییس حوزه هنری استان خراسان شمالی - با اعلام این خبر و تمدید مهلت زمان دریافت آثار تا 31 مرداد ماه، گفت: جشنواره کارتون و کاریکاتور همیشه تقویم ثابتی داشته و در تابستان برگزار شده است، اما به دلیل اینکه اختتامیه جشنواره بر اساس این تقویم مقارن با دهه اول محرم بود، جشنواره در نیمه اول آبان ماه برگزار خواهد شد.

او اضافه نمود: ضمن این که جشنواره کارتون و کاریکاتور سال جاری 10 ساله می گردد و تصمیم داشتیم بخش ها و اتفاقات ویژه تری را برای آن در نظر بگیریم که با فرصت بیشتر میسر است.

نمازی از تمدید مهلت ارسال آثار تا 31 مرداد برای شرکت نمایندگان اطلاع داد و گفت: به دلیل جابه جایی زمان برگزاری جشنواره تا 31 مرداد ماه به شرکت نمایندگان فرصت داده ایم تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند. از طرفی چلگی نیز به انتها رسیده و آثار برگزیدگان آن نیز در جشنواره شرکت داده خواهد شد.

دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر آبان ماه در شهر بجنورد برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری جشنواره کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی در آبان ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی در آبان ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید