اولگنار سولسشایر: پیش ببنی ترکیب آرسنال سخت است، شب سختی را در پاریس پشت سر گذاشتیم

اولگنار سولسشایر امیدوار است تیمش با تمام قوا به مصاف آرسنال برود.

اولگنار سولسشایر: پیش ببنی ترکیب آرسنال سخت است، شب سختی را در پاریس پشت سر گذاشتیم

به گزارش خبرنگاران، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی در زمین آرسنال در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر انگلیس ابراز امیدواری کرد بازیکنان شیاطین سرخ با تمام قوا وارد بازی شوند.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: اگر مارسیال تمرین امروز را بدون مشکل پشت سر بگذارد، مهیای بازی با آرسنال خواهد بود. حال اریک بایی خوب است. امیدوارم نمانیا ماتیچ و آندر هررا هم در دسترس باشند. اوضاع آن ها بهتر است و تنها به چند روز تمرین بیشتر با تیم احتیاج دارند. مصدومان، کارهای مربوط به ریکاوری را انجام داده اند.امیدوارم بازیکنان با تمام قوا به مصاف رقیب بزرگ خودشان بروند.

او در ادامه اضافه نمود: باید رویکرد و سیستم حریف را در نظر گرفت. تقریبا پیش بینی ترکیب آن ها سخت است چون تغییرات زیادی اعمال می نمایند. باید ببینیم چه بازیکنانی آماده هستند تا بر مبنای آن سیستم های مختلف یا فوتبال مبتنی بر ضد حملات را اجرا کنیم. حالا مساله آمادگی بازیکنان بیش از هر زمانی برای ما اهمیت دارد. یکی از سخت ترین شب ها را از نظر جسمانی در پاریس سپری کردیم. احتمالا آن بازی و رویارویی با آرسنال در جام حذفی، سخت ترین بازی های ما بوده اند. اسکات مک تومینای و فرد دوندگی زیادی مقابل پاری سن ژرمن داشتند و ما باید این مسئله را در نظر بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولگنار سولسشایر: پیش ببنی ترکیب آرسنال سخت است، شب سختی را در پاریس پشت سر گذاشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولگنار سولسشایر: پیش ببنی ترکیب آرسنال سخت است، شب سختی را در پاریس پشت سر گذاشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید