امباپه: گلزنی و رکوردشکنی به من انگیزه می دهد

امباپه: گلزنی و رکوردشکنی به من انگیزه می دهد کیلیان امباپه ستاره فرانسوی خط حمله تیم فوتبال پاری سن ژرمن می گوید یکی از عواملی که به او برای درخشش در زمین بازی انگیزه می دهد، ثبت رکورد های جدید است.

امباپه: گلزنی و رکوردشکنی به من انگیزه می دهد

امباپه با احتساب دو گلی که شنبه شب در پیروزی 3 بر صفر پاریسی ها مقابل تیم نیم در پارک دوپرنس زد، شمار گل هایش در لیگ یک فرانسه را به 51 گل افزایش داد. او اما رویای شکست رکورد های بیشتر را در سر می پروراند. دو گل امباپه و تک گل کریستوفر انکونکو که پیش از او دروازه تیم نیم را باز کرد، زمینه ساز ثبت بردی در کارنامه تیم توماس توخل شد که حاشیه امنیت آن را در صدر جدول لوشامپیونا به 17 امتیاز افزایش داد. امباپه که این روزها به لطف مصدومیت و خانه نشینی نیمار و ادینسون کاوانی در خط حمله پاری سن ژرمن یکه تازی می نماید، گفت: من هر روز کار می کنم تا بتوانم به تیمم یاری کنم. من می خواهم از فوتبالم لذت ببرم چون این واقعاً برایم لذت بخش است. زدن گل و شکست رکوردها، چیزی است که به من انگیزه می دهد. امباپه 20ساله سپس به تمجید از توماس توخل به خاطر نقشی که در برد پاریسی ها ایفا کرد پرداخت و میل این مرد آلمانی به حملات بی امان و کوشش های او را دلیل فرم و عملکرد تحسین برانگیز خود او و هم تیمی هایش در این فصل دانست. او ادامه داد: سرمربی تفکرات و انگیزه اش را به ما منتقل و کاری می نماید که ما هرگز تسلیم نشویم و همواره به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهیم. ما بازیکنانی داریم که می توانند 90 دقیقه بدوند. ما تمام این کوشش ها را به خاطر توخل و طرفداران انجام می دهیم. ما داریم خوب کار می کنیم. تا اینجا راهی طولانی را پیموده ایم و هنوز راهی طولانی در پیش داریم. باید به همین روند به کارمان ادامه دهیم. -

توخل، سرمربی PSG نیز شخصاً از تمام کنندگی تیمش مقابل نیم ابراز رضایت کرد اما گفت که از مردانش انتظار گل های بیشتری داشته است، بخصوص از امباپه. او گفت: ما در سرتاسر بازی موقعیت های فراوانی برای گلزنی داشتیم. می توانستیم با اختلاف گل بیشتری بازی را ببریم. امباپه هم می توانست 5 گل بزند. شاید ما کمی دچار عدم تمرکز شدیم اما فکر می کنم ما واقعاً خوب بازی کردیم و دفاع را از خط حمله آغاز کردیم. نیمه دوم، عملکردمان استثنایی بود. برد فوق العاده ای بود. تیم هرچه از زمان بازی می گذشت، قوی تر می شد. مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاریسی ها که پاس گل انکونکو را داد هم از 50تایی شدن گل های امباپه در این فصل لالیگا ابراز خوشحالی کرد و گفت: مهم ترین چیز این است که امباپه باز هم موقعیت گلزنی به دست آورد. کیلیان زمانی که از مرکز به سمت دروازه حریف حمله می نماید، تاثیرگذارتر هم می گردد و ما از عملکرد او بسیار راضی هستیم. من واقعاً خوشحالم که گل های او در لیگ یک 50تایی شد. ماموریت بعدی امباپه، وراتی و پاری سن ژرمن، سه شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه مقابل دیژون است.

منبع: ایران ورزشی

به "امباپه: گلزنی و رکوردشکنی به من انگیزه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امباپه: گلزنی و رکوردشکنی به من انگیزه می دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید