المپیاد هفت خوان مهارت های برق در بوشهر برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در این آیین گفت: انتظار است برگزاری این المپیاد کمکی برای ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مشترکان برق در این استان باشد.

المپیاد هفت خوان مهارت های برق در بوشهر برگزار گردید

نادر تمیمی اضافه کرد: این المپیاد مهارتی با حضور 12 تیم از شهرستان های استان بوشهر برگزار می گردد که شهرستان های بوشهر و برازجان به ترتیب با 3 و 2 تیم بیشترین تیم شرکت کننده در این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع برق بوشهر در هفت محور آزمون گروهی، رکوردگیری، تنظیم رله، صعود و فرود، تست ترانس، نجات فرد آسیب دیده و نصب کنتور برگزار می گردد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با سرانجام این المپیاد سه تیم برتر معرفی و تیم نخست المپیاد نیز گواهی حضور در مسابقات منطقه ای را دریافت می نماید.

تمیمی یادآور شد: این رقابت ها از سال 1395 شروع شده که در سال ابتدایی تنها در بخش بهره برداری برگزار گردید ولی از سال گذشته بخش های مشترکان و طراحی نیز به آن اضافه شده است.

وی اضافه کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر سال گذشته در بخش منطقه ای و در حوزه مشترکان و بهره برداران رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

تمیمی گفت: این شرکت با رتبه هایی که در سال های گذشته کسب نموده در بین 10 شرکت برتر کشور قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نیروی انسانی سرمایه اصلی هر شرکت است که با فراگیری آموزش و مهارت می تواند پیشرفت و توسعه کشور را رقم بزند.

تمیمی اعلام کرد: در بحث آموزش و یادگیری شاید شرکت متقبل هزینه هایی گردد ولی با توجه به اهمیت این مهم آموزش های ارائه شده کارایی بسیار مناسبی در پی دارد.

وی یادآور شد: در این ارتباط المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع برق بوشهر نیز به دنبال افزایش مهارت های فردی و گروهی کارکنان برای بهبود کیفیت در خدمت رسانی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "المپیاد هفت خوان مهارت های برق در بوشهر برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المپیاد هفت خوان مهارت های برق در بوشهر برگزار گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید