اعتراض شفر: شما را با چهره ناراحت روی نیمکت نبینم

به گزارش وبلاگ آپلود، شفر: هر بازیکنی که روی نیمکت می نشیند، حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت باشد. همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان هم باید بجنگند برای کل تیم.

اعتراض شفر: شما را با چهره ناراحت روی نیمکت نبینم

به گزارش وبلاگ آپلود ، وینفرد شفر بعد از حذف ناراحت نماینده استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، حالا می داند که باید نظم را به تیمش برگرداند و برای موفقیت در لیگ برتر آماده گردد. او به رفتار بازیکنان نیمکت نشین اعتراض دارد و اعتراضش را امروز اینطور به زبان آورده است:

نظم، نظم و نظم در تیم ما شماره یک است. بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم ما کنار گذاشته می گردد و فرقی هم ندارد که بازیکن با تجربه ای باشد یا بازیکن جوان ما محسوب گردد. همیشه باید تمرینات مان همان چیزی باشد که در قطر بود و بازی مان هم همان نمایش باشد. استقلال واقعی این بود. همانطور که آقای فتحی گفت، کاری نداشته باشید که در فضای مجازی چه چیزی نوشته اند. آن کسانی که آن حرف ها را می زنند به دنبال این هستند که ما را برای دربی ضعیف نمایند. کسی نمی تواند ما را متوقف کند اگر ما همه باهم باشیم.

هر بازیکنی که روی نیمکت می نشیند، حق ندارد با چهره ناراحت روی نیمکت باشد. همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان هم باید بجنگند برای کل تیم. بهترین مهاجم لیورپول روز گذشته وارد زمین شد و این تیم پیروز شد. کسی نگفت چرا او روی نیمکت بوده و همه گفتند تیم شان برنده گردیده است. همه باید روی خودشان کار نمایند تا بهتر شوند. دوباره می گویم که هیچ کس بخاطر مطالب فضای مجازی به ترکیب نمی آید و از ترکیب خارج نمی گردد. مثلا وقتی قائدی بازی می نماید و عوض می گردد، کسی نمی تواند بگوید چرا بازی کرد یا بازی نکرد. این مطالبی که در فضای مجازی مطرح می گردد اصلا مهم نیست. ---

منبع: ایران ورزشی

به "اعتراض شفر: شما را با چهره ناراحت روی نیمکت نبینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض شفر: شما را با چهره ناراحت روی نیمکت نبینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید