اصفهانیان: از هیات رئیسه استعفا نداده ام

من از هیات رئیسه استعفا نداده ام. من منتخب مجمع هستم و مجمع باید تصمیم گیری کند.الان از سمت کمیته داوران کناره گیری کردم برای اینکه اگر عضو هیات مدیره و بازنشسته هستم نمی توانم کار اجرایی داشته باشم.

اصفهانیان: از هیات رئیسه استعفا نداده ام

من منتخب مجمع هستم

فریدون اصفهانیان بعد از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال درباره استعفایش از ریاست کمیته داوران گفت: با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کردم. باید تابع قوانین کشور باشیم و مسئله ای با این موضوع نداریم.با توجه به جلساتی که با تاج داشتیم و جلساتی پیش از این با نهادهای مختلف از جمله بازرسی و جاهای دیگر برگزار شده بود گفته شد کسانی که عضو هیئت رئیسه و بازنشسته هستند نمی توانند سمت دیگری در حیطه اجرایی داشته باشند. برای همین ما ضمن احترام به قوانین کشوری در نامه نیز نوشتم که اگر حضورم در کمیته داوران کار اجرایی به حساب می آید من از این سمت استعفا می دهم.

وی راجع به اینکه طالقانی و سایر بازنشسته های فدراسیون فوتبال هنوز از سمت هایشان استعفا نداده اند گفت:در این باره اطلاعی ندارم. ما در هیئت رئیسه بارها صحبت کردیم و چند نامه هم به وزارت ورزش ارسال کردیم تا معین تکلیف نمایند چون ما اعضای هیئت مدیره منتخب مجمع فدراسیون فوتبال هستیم و مجمع باید تصمیم بگیرد که بازنشستگان بمانند یا بروند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه علاوه بر این سمت در کمیته داوران نیز مسوولیت داشته است گفت: الان با توجه به صحبتی که با تاج داشتم و صحبت های قبلی که با بازرسی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که عضو هیئت رئیسه نمی تواند سمت اجرایی داشته باشد و برای همین من هم گفتم اگر سمتم در کمیته داوران اجرایی به حساب می آید من از این سمت کناره گیری می کنم.

اصفهانیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه موعد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان از 15 آذر ماه امسال شروع شده اما شما چرا شنبه شب از سمت خود استعفا کردید گفت: آن زمان این بحث مطرح نبود که کسی باید از هیات رئیسه استعفا کند. همین الان هم من از هیات رئیسه استعفا نداده ام. من منتخب مجمع هستم و مجمع باید تصمیم گیری کند. الان از سمت کمیته داوران کناره گیری کردم برای اینکه اگر عضو هیات مدیره و بازنشسته هستم نمی توانم کار اجرایی داشته باشم.

3-300

منبع: ایران ورزشی

به "اصفهانیان: از هیات رئیسه استعفا نداده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: از هیات رئیسه استعفا نداده ام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید